Współpraca

Poradnia Flebologiczna Dr Joanna Borecka-Sobczak, Gdańsk

Placówka specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu chorób żył we wszystkich stadiach przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych - począwszy od pajączków, poprzez żyły siatkowate po duże żylaki, a także najbardziej zaawansowane stadium, jakim są owrzodzenia goleni, poza tym prowadzi także diagnostykę i leczenie obrzęków limfatycznych. 

Poradnia Flebologiczna - www.poradnia-flebologiczna.pl

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Łukasz Szczygieł, Knurów - angiologia i choroby wewnętrzne- na Śląsku w Knurowie i Gliwicach- diagnostyka usg pełny zakres, nowoczesne małoinwazyjne metody leczenia żylaków i pajączków 

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - www.praktyka-lekarska.pl 

PRZYCHODNIA PIOMEDIC - LEKARZE SPECJALIŚCI, Kraków

Przychodnia  PIOMEDIC mieści się w Zielonkach koło Krakowa. W estetycznych i komfortowych pomieszczenaich  przychodni czekają na Państwa  lekarze specjaliści,m.in.: urolog,endokrynolog, neurolog, kardiolog, internista, dermatolog, ortopeda. Dysponujemy własną pracownią USG, która zapewnia kompleksową diagnostykę obrazową. 

PRZYCHODNIA PIOMEDIC LEKARZE SPECJALIŚCI - www.piomedic.pl

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr n. med. Artur Jurczyszyn (hematolog), Kraków

Wszelkie schorzenia hematologiczne, w szczególności szpiczak mnogi, przewlekła białaczka limfatyczna, anemie różnego typu oraz nadpłytkowości, zespoły mielodysplastyczne oraz inne choroby krwi i szpiku kostnego. Ponadto leczę chorobę hemoroidalną przy użyciu nowoczesnej metody Hemoron, wykonuję anoskopię oraz udzielam konsultacji proktologicznych, zajmuję się również leczeniem szczelin odbytu za pomocą dylatatora Kriza. Badam osoby starające się o pozwolenie na broń palną (rejestr lekarzy upoważnionych do wydawania orzeczeń dla osób ubiega- jących się lub posiadających pozwolenie na broń prowadzony jest przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji), a także osoby starające się o prawo jazdy.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - http://jurczyszyn.pl/index.php?part=66